Dijital Pazarlama

Stratejik Çözümlerin Kaynağı; Dijital Pazarlama

Dijital pazarlama şirketimiz, dijital stratejinizi baştan sona oluşturmanıza yardımcı oluyoruz; Minimum çabayla paranızın karşılığını en yüksek verimi almanızı sağlayacağız.

Her iş gibi dijital pazarlama da bilgi gerektiren bir alandır. Bir dijital pazarlama ajansının kullanılması, iş ortakları ve bilgi birikimi nedeniyle işletmeler için faydalı olabilir. İşletmelerin bir Dijital Pazarlama ajansıyla işbirliği yapmasının temel nedeni, bu kanalların paranın yatırıldığı kanallar olmasıdır. Dijital Pazarlama ajansı ise bütçenizi daha doğru yönetmenize, yatırımlarınızı doğru yönetmenize ve kazancınızı artırmanıza olanak tanır.

e ticaret
HEMEN ARA
Bilgi ve Danışma Hattı
E-POSTA DANIŞMA
Bilgi ve Danışma Hattı

AdWords Danışmanlığı

Google AdWords danışmanlığı, bir çevrimiçi reklamcılık danışmanlık hizmetidir. AdWords için en iyi stratejiler, hesabınızı nasıl kontrol edeceğiniz ve hesaplarınızı nasıl yöneteceğiniz konusunda danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Google Reklam Hizmetleri

Bu sayede, işletmenizin reklamını dolaylı yollarla yapabilir ve müşterilerinizi kazanabilirsiniz. İdeal müşteri tabanınıza ulaşmanıza yardımcı olacak bir hizmet varsa, o da Google AdWords hizmetidir.

Dijital Pazarlama Danışmanlığı

Dijital pazarlama tavsiyesi verebilmek için dijital pazarlama araçlarının işletmenin gereksinimlerini karşılayacak ve şirketin gereksinimlerine uyum sağlayacak şekilde uyarlanması önemlidir.

Dijital Medya Satın Alma

Firmanız için Halkınızın olduğu internet kanallarında size özel sanatsal ve görsel çalışmaları içeren reklamlar sunuyoruz.

Sponsorlu Gönderi nedir?

Bunlar bize Instagram'ın yanı sıra Facebook üzerinden sunulan reklamlardır. Bunlar, belirli bir miktar karşılığında belirli kullanıcılara gösterilen şirketler tarafından desteklenen gönderilerdir.

Stratejik Planlama Çalışmaları

Stratejik planlama, işletmenin tüm süreçlerini kapsayan çok önemli bir fikirdir. Çevrimiçi varlığınızı geliştirmek ve hedef kitlenizi artırmak için çalışmanın bir yolu var.

Dijital Pazarlama Ajansı Ne Yapar?

Biz sizin online pazarlama şirketiniziz Dijital pazarlama stratejilerinizi baştan sona tasarlıyoruz; en verimli sonuçları minimum maliyetle almanızı sağlıyoruz. İşletmenizin ihtiyaçlarını değerlendiriyor ve size özel tasarlanmış bir strateji tasarlıyoruz.

Dijital Pazarlama kapsamında belirlediğimiz hedefe (ROI, CPA, ROAS) ulaşmak için işbirliği yapıyoruz. Rakipsiz bir rapor sunarak bizimle çalışırken faydaları gösteriyoruz.

Dijital Pazarlama Kanalları Nelerdir?

Google AdWords(Google Reklamları), Yeniden pazarlama, SEO, Eposta pazarlama, Dijital Medya Planlama, Google Analytics ve Diğer Ölçümler, Sosyal Medya Reklamları, Teknik Kurulumlar ve Hesapların Kontrolü, Veri ve Kitle Oluşturma ve Veri analizi.

Mobil ve APP Pazarlama

Uygulama indirme ve uygulama açma kampanyaları oluşturulur. Ayrıca uygulamayı indirmiş ancak kullanmayan kullanıcılara ulaşmak için bu kampanyalar başlatılmaktadır. Şu anda özel çalışmalar mümkündür.

Google Pazarlama

Google ve Dijital Platform Pazarlaması

Dijital pazarlama, günümüz teknolojik dünyasında geleneksel medyadan daha verimli ve yaygın olarak tercih edilen bir pazarlama tekniğidir. Ürün veya hizmetinizin reklamını internette yapabilirsiniz.

İçerik pazarlaması, potansiyel müşterileri eğitmek, çekmek ve elde tutmak için kaliteli içeriği kullanan bir yöntem olarak tanımlanabilir.

 • Harekete geçirici mesaj nedir?

  CTA (Call for Action), izleyiciye belirli bir prosedürü tamamlaması talimatını veren bir harekete geçirici mesajdır. "Şimdi Satın Al" gibi bir harekete geçirici mesaj genellikle istek olarak yazılır. Dijital pazarlama alanında "CTA" terimi, bir CTA'yı tanımlamak için kullanılır, genellikle bir simge veya bağlantıdır.

 • Google Analytics benim için tam olarak ne yapar?

  Google Analytics, ziyaretçilerin sitenizi nasıl keşfettiği ve sitenizle nasıl etkileşim kurduğu hakkında size bilgi sağlayan ücretsiz bir web analizi aracıdır. Google Analytics aracılığıyla, çevrimiçi pazarlamanızın etkinliğini değerlendirebilir ve bilinçli seçimler yapmak için en önemli metrikleri analiz edebilirsiniz. Google Analytics kullanıcılarının çoğu, verileri davranışlar, kazanımlar ve dönüşümler olarak sınıflandırır.

 • Neyi ölçmeyi düşünmeliyim?

  Pazarlama metriklerini ölçmek için mantıklı bir strateji, işletmenizin başarısı için en önemli olan en önemli metriklerin (KPI'lar) belirlenmesine dayanmalıdır. Başlangıç ​​olarak, pazarlama maliyetlerinin yanı sıra trafik veya dönüşüm oluşturmadaki ilerlemenizi gösteren metriklere göz atın. Daha sonra ilerlemenizi aylık olarak izlemek için çevrimiçi bir gösterge panosu tasarlayabilirsiniz.

 • Deneyimli bir metin yazarına ihtiyacım var mı?

  Profesyonel pazarlama yapmayı planlıyorsanız, yetenekli bir metin yazarına ihtiyacınız olacaktır. Bir metin yazarının işi, içerik tarafından yönlendirilen günümüzün dijital medyasında hiç olmadığı kadar hayati hale geldi. İyi yazılmış yazılı içerik, marka kimliği yaratır ve okuyucuları birbirine bağlar ve onları harekete geçmeye teşvik eder.

 • Markamı nasıl farklılaştırabilirim?

  Bu zor sorunun en basit cevabı değer katmaktır. Müşterileriniz için duygusal olarak anlamlı bir mesaj belirlemek ve iletmek önemlidir. Hizmet verdiğimiz insanların hayatlarında nasıl bir fark yaratabiliriz diye kendinize sorarak başlayın.

Sorunuz mu var?

Dijital Pazarlama ile alakalı aklınıza takılan sormak istediğiniz tüm soruları hızlıca bizlere ulaşarak sorabilirsiniz.

Teklif Formu

Sizlere hızlı dönüş sağlamamız için teklif formu doldurmanız yeterlidir.

  icon money exchange 1 1

  Dijital Satış Çözümleri Sunalım

  Satışlarınızın katlanması, müşterilerinizin artması, hedef kitlenize doğru satış ve politikalar ile yaklaşmak için dijital pazarlama hizmetleri sizleri bekliyor.

  Dijital Pazarlama Hizmetleri Markanızı Nasıl Büyütür?

  İnternet, her büyüklükteki işletmeye makul bir maliyetle 24 saat pazarlama fırsatları sunar. İşletmenizin bir unsuru olarak hizmet veren Dijital pazarlama ajansları, pazarınızı artırmanıza ve ürün veya hizmetlerinizi zaman farkı veya coğrafi konum ne olursa olsun doğrudan istediğiniz müşterilere ulaştırmanıza yardımcı olabilir. Mevcut müşterilerinizle güçlü bir bağ kurarken, potansiyel müşterilere ulaşmanın en etkili yollarından biri dijital pazarlama için bir ajansla çalışmaktır. Şirketinizin sağlam bir çevrimiçi varlığı varsa ve müşterileriniz onlarla her zaman karşılaşabiliyorsa.

  Vuslat Digital’de merkezimiz Bodrum’da bulunuyor. Ancak sadece Bodrum dijital pazarlama ajansı olarak çözümler sunmuyoruz. ABD, Almanya, Azerbaycan ve Türkiye’nin diğer birçok şehri de dahil olmak üzere farklı ülkelerde memnun müşterilerimiz var. Dijital pazarlamada performansınızı artırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin. İşinizi pazarlamanın en etkili yollarını birlikte tartışalım.

  • Stratejik Çözümler
  • Profesyonel Çözümler
  • Gobal Çapta Hizmet
  • Sektörel Analiz
  WeCreativez WhatsApp Support
  Hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir ve hizmetleri inceleyebilirsiniz.
  👋 Merhaba, size yardımcı olmamı ister misiniz?