Dijital Pazarlama Hizmetleri

Söz hususu pazarlama olduğunda ne yapmanız gerekliliğini siz değil, müşterileriniz belirler. Tabii onlara kulak veriyorsanız. Pazarlama stratejinizin yüzünü, potansiyel müşterilerinizin olduğu yöne çevirmelisiniz.

Dijital Pazarlama'nın Önemi

TÜİK araştırmalarına göre 2020 senesinde 16 – 74 yaş arasındaki kişilerin internet kullanım oranının %79’a, evden internete ulaşım imkânının şayet %90,7’ye ulaşması, dijital pazarlamanın ne işe yarayabileceği ile ilgili çok net fikirler verebilir. İstatistiklere bakmak, dijital pazarlamanın mantığında her daim vardır. Öyle ki dijital pazarlamanın en iyi numarası, sonucunun ölçülebilir olmasıdır. Mobil genişbant ilişki ile internete ulaşım oranının dahi %86,9’a ulaştığını görmek, dijital pazarlamanın önemini artıran bir diğer numerik veridir.

1. Zaman ve Süreklilik

Dijital reklamların ölçülebilir olması mühim bir üstünlüktür. Geleneksel reklamların ne kadar görüntülendiği dahi net bir şekilde bilinemezken dijital reklamların görüntülenme ve tıklanma sayıları net bir şekilde görülebilir.

2. Performans Analizi

Dijital pazarlamada anahtar rol oynayan epey mühim noktalardan bir tanesi de SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) çalışmasıdır. E-ticaret siteleri üzerinden satım yapan firmalar, büyük ehemmiyet taşıyan SEO çalışmasıdır.

Yeni Müşteri ve Ziyaretçilere Kavuşmak İçin Nelere İhtiyacınız Var Değerlendirelim

Akıllı ve Stratejik Reklam Yöntemleri

Globalleşen medya ve reklam ağlarının alternatifleri ile mücadele esnasında zaman, bütçe, iletişim, dönüş ve etkileşim gibi kritik oranları yakalamanızı sağlıyoruz.

Hedef Kitle

Şans faktörüne geleneksel pazarlamada daha çok gereksinim duyarsınız. Çünkü reklamlarınız gösterildiğine onu görenler ara sıra potansiyel müşterileriniz olmayabilir.

Maliyer Analizi

Geleneksel pazarlamanın esas araçları televizyon ve gazetedir. Basılı mecranın ve profesyonel tanıtım filmlerinin geniş bir bütçe gerektirdiği de bilindik bir gerçektir.

Etkileşim Süreci

Tek ve ilave yönlü tanıtım yapmaya imkan tanıyan geleneksel pazarlama ile potansiyel müşterilerinizin tepkisini ölçmekte yetersiz kalabilirsiniz.

Sonuç Odaklı

Dijital pazarlamanın hür dünyası her geçen gün yeni bir kapı açar, bu dahi geleneksel pazarlamadaki bir kapının kapanması ya da değişmesi manasına gelir. Bu süreç karmaşıktır.

Üçlü Kampanya (Web Tasarım + Sesli Video Tanıtım + Sosyal Medya Yönetim)

Fiyat Teklif Oluşturun

Vuslat Digital üzerinden alacağınız hizmet teklif talep formları 1 iş günü içerisinde sizlere teslim edilmektedir. Firmamızın içerisinde yapılan testler ve fiyat teklifleri sadece gönderilen firmaya binaendir.