Gizlilik Sözleşmesi

www.vuslatdigital.com sitemiz üzerinden sunulan hizmet ve ürünler, Tepecik, Muğla Bodrum Yolu adresinde kayıtlı olan firmamız Vuslat Digital‘in bir parçası ve kontrolü altındadır.

Zaman zaman şirket, müşterilerine ve üyelerine kampanya etkinlikleri, yeni hizmetler veya promosyon teklifleri hakkında bilgi verebilir. Üyeler, üye olurken bu tür tekliflerden haberdar olmak isteyip istemedikleri konusunda çeşitli seçeneklere sahiptir ve bu seçenek, üye olarak hesaba giriş yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden değiştirilebilir. Veya bilgi ile birlikte aldıkları mesajın içindeki linke tıklayarak mesaj gönderebilirler.

Sitemiz veya e-posta adresimiz üzerinden gerçekleştirdiğimiz işlemi onayladığımızda, Üyelerimizin e-posta yoluyla gönderdikleri kişisel bilgiler, imzalamış olduğumuz “Üyelik Sözleşmemiz”de belirtilen kapsam ve amaç dışında hiçbir üçüncü şahsın kullanımına açılmayacaktır. üyelerimizle imzalanmıştır.

Şirketimiz, sistemle ilgili sorunları tespit etmek ve sunulan hizmetle ilgili ortaya çıkabilecek herhangi bir anlaşmazlık veya sorunun çözülmesine yardımcı olmak için müşterilerinin IP adreslerini takip eder ve kullanır. IP adresleri, genel olarak kullanıcıların kimliğini belirlemek ve demografik bilgiler hakkında kapsamlı veri toplamak için de kullanılmaktadır.

Şirketimiz, talep edilen bilgileri doğrudan pazarlamayı teşvik etmek amacıyla kendisi veya işbirliği yaptığı kişiler aracılığıyla, ancak üyelik sözleşmesi ile belirlenen amaç ve kapsam dışında kullanabilir. Kişisel ayrıntılarla ilgili bilgiler, gerektiğinde kullanıcılarla iletişim kurmak için de kullanılabilir. Şirketimiz tarafından sağlanan bilgiler veya kullanıcı tarafından sağlanan bilgiler veya web sitemizde gerçekleştirilen işlemlere ilişkin bilgiler, amaç dışında, üyelerin kimlikleri ile ilgili ayrıntılar ifşa edilmeden çeşitli istatistik analizlerinde, veri tabanı oluşturmada ve pazar araştırmalarında kullanılabilir. ve şirketimiz ve işbirlikçileri tarafından “Üyelik Sözleşmesi”nde tanımlanan kapsam.

Şirketimiz, özel hayatın gizliliğini korumayı ve sürdürmeyi bir sır saklama yükümlülüğü olarak kabul ederek, özel bilgilerin herhangi birinin veya tamamının kamuya açıklanmasını veya yetkisiz olarak açıklanmasını önlemek için gerekli tüm önlemleri almak ve her türlü tedbiri almakla yükümlüdür. veya bir üçüncü taraf için kullanın. şirket göstermeyi taahhüt eder

Kullanım Koşulları ve Hizmet Sözleşmesi

Sözleşme belgelerini “https://vuslatdigital.com/wp-content/uploads/2022/11/Vuslat-Digital-Hizmet-Sozlesmesi.pdf” üzerinden inceleyebilir ya da Web Tasarım hizmetleri bölümünden alacağınız hizmetin son sayfasından dokümantasyonu doğrudan indirebilirsiniz.

Kredi Kartı Güvenliği

Şirketimiz, web sitelerimizden alışveriş yapan müşterilerin güvenliği ile ilgilenmektedir. Kredi kartı bilgileri kullandığımız sistemde saklanmamaktadır.

İşlem sürecine giriyorsanız, güvenli bir web sitesinde olduğunuzdan emin olmak için dikkat etmeniz gereken iki nokta vardır. Göstergelerden biri, internet tarayıcınızın alt kısmında bir kilit veya anahtar simgesidir. Bu, güvenli bir sitede olduğunuzu ve tüm verilerinizin güvende ve şifreli olduğunu gösterir. Verdiğiniz bilgiler sadece satış sürecine ve talimatlarınıza göre kullanılır. Satın almak için kullandığınız kredi kartı ile ilgili bilgiler alışveriş sitelerimizden ayrı olan 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenmekte ve doğrulama için ilgili bankaya iletilmektedir. Kartın kullanılabilirliği onaylanırsa, kart satın alma işlemleri için kullanılabilir. Karttaki bilgiler tarafımızca görülebildiği veya kaydedilebildiği için

Online olarak kredi kartı ile verilen siparişlerin ödeme/fatura/teslimat adresi bilgilerinin güvenilirliği, kredi kartı dolandırıcılığına karşı şirketimiz tarafından denetlenmektedir. Bu nedenle alışveriş sitelerimizden sipariş veren müşterilerimizin, siparişlerinin satın alma ve teslimat aşamasında teslim edilebilmesi için öncelikle adres ve finansal bilgilerin doğruluğunun teyit edilmesi gerekmektedir. Bu bilgilerin doğruluğunu teyit etmek için gerekirse ilgili bankadan kredi kartı veya banka kartı sahibi olan kişi ile iletişime geçilir.

Aktif üye olurken girdiğiniz tüm verilere yalnızca siz erişebilir ve bunları değiştirebilirsiniz. Üye olarak giriş bilgilerinizi güvenli bir şekilde güvence altına alırsanız, başka birinin sağladığınız bilgileri değiştirmesi veya bunlara erişmesi mümkün değildir. Bu nedenle üyeliğinizle yapılan işlemlerde 128 bit SSL güvenlik bölgesi içerisinde çalışır. Bu, kırılması mümkün olmayan uluslararası bir şifreleme standardıdır.

Online bilgi hizmeti veya müşteri hizmeti sunan, açık adres ve telefon numarasının açıkça belirtildiği internet alışveriş siteleri günümüzde tercih edilmektedir. Bu şekilde, aklınıza takılan tüm endişeler hakkında eksiksiz bilgi edinebilir ve çevrimiçi alışveriş hizmetleri sunan işletmenin güvenilirliği hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Mail Order Kredi Kartı Bilgi Güvenliği

Kredi kartı mail order ile tarafımıza iletmiş olduğunuz kredi kartı ve kimlik bilgileriniz şirketimiz tarafından gizlilik ilkesine uygun olarak saklanmaktadır. Bu bilgiler banka tarafından kredi kartınızdan çekim yapılmasına itiraz edilmemesi için 60 gün süre ile saklanacak ve sonrasında imha edilecektir. Tarafınızdan onaylanan ve satın aldığınız ürünün bedeli karşılığında tarafımıza göndereceğiniz mail order formu dışında hesabınızdan herhangi bir para çekmeniz durumunda, bankaya itiraz ederek para çekme işlemini durdurmanız yeterlidir. bu miktar, yani herhangi bir risk oluşturmaz.

Üçüncü Taraf Web Siteleri ve Uygulamaları

Web sitemiz, web sitesi içinde başka web sitelerine bağlantılar içerebilir. Şirketimiz, bu köprüler aracılığıyla erişilebilen web sitelerindeki gizlilik uygulamaları veya bilgilerden sorumlu değildir. Şirketimizin sitesindeki reklamlar, reklam ortaklarımız aracılığıyla kullanıcılarımıza sunulmaktadır. Bu belgede yer alan gizlilik ilkeleri yalnızca web sitemizin kullanımı için geçerlidir ve üçüncü şahıslara ait web siteleri için geçerli değildir.

İstisnai Durumlar

Aşağıda açıklanan özel durumlarda işletmemiz, “Gizlilik Politikası”nda yer alan koşullarda gerekli olmadıkça, üçüncü kişilere bilgi vermek amacıyla kullanıcının bilgilerini ifşa edebilir. Aşağıda sıralanan vakalar vaka sayısı ile sınırlıdır;

1. Kanun, Kanun Hükmünde Kararname, Yönetmelik vb. kanunlarda ilgili makamlarca çıkarılan yürürlükteki kanuni kurallarda belirtilen yükümlülükleri yerine getirmek ;

2. Kullanıcılar ile imzalanan “Üyelik Sözleşmesi” ve diğer sözleşmelerdeki şartları yerine getirmek ve uygulamak;

3. İdari ve adli gözetim amacıyla yetkili merci tarafından yürütülen bir soruşturma veya soruşturmanın yürütülmesi için talep edilecek kullanıcılar hakkında bilgiler;

4. Kullanıcıların haklarını ve güvenliğini sağlamak için ayrıntıların açıklanması esastır.

E-posta Güvenliği

Vuslat Digital’e ve müşteri hizmetlerine göndereceğiniz e-postalara şifrelerinizi veya kredi kartı numaralarınızı kaydetmeyiniz. E-postalar üçüncü şahıslar tarafından okunabilir. Şirketimiz, e-postalarınız aracılığıyla aktarılan verilerin güvenliğini hiçbir koşulda sağlayamaz.

Şirketimiz, “Gizlilik Politikamız”daki şartları dilediği zaman internet sitesinde yayınlamak, kullanıcılara e-posta göndermek veya internet sitesine koymak suretiyle değiştirebilir. Bu Gizlilik Politikasının bir parçası olan şartların değişmesi halinde, yayınlandıkları tarihte yürürlüğe girerler.

Gizlilik politikamızla ilgili her türlü soru ve önerileriniz için info@vuslatdigital.com adresine e-posta gönderebilirsiniz. Aşağıda iletişim bilgilerimiz var.

Firma Unvanı: Vuslat Digital

Adres: Tepecik, Muğla Bodrum Yolu, 48400 Bodrum/Muğla

E-mail: info@vuslatdigital.com

WeCreativez WhatsApp Support
Hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir ve hizmetleri inceleyebilirsiniz.
👋 Merhaba, size yardımcı olmamı ister misiniz?