Grafik Tasarım

Kurumsal ve dijital ortamın gücüne güç katarak kitlenize yönelik göz alıcı tasarımlar ile sektörde hızla ilerlemenizi sağlıyoruz.

Grafik Tasarım Hizmetleri

Kurumsal kimlik, markanızın sergisidir bir nevi. Tasarımlar şayet etkinlik gösterdiğiniz sektörde imajınızı güçlendirmek ve varlığınızı ifade etmek için yapılır. Kurumunuzun duruşunu ve başarılı olmasını dahi temsil eder. Sizi güçlendirir ve rakiplerinizden değişik kılar. Saygın bir firma olmanız, sürekliliğinizi sağlamanız için profesyonel çalışmalara gereksiniminiz vardır.

Animasyon, Kurumsal kimlik tasarımı, Logo tasarım, 3D çizimler ve Karikatür / grafiti tasarımları

İllüstrasyon, Tipografi, Kartvizit / takvim / magnet / pano tasarımları ve Broşür / dergi / katalog / ilan tahtası tasarımları

Ambalaj / etiket / kutu ve şişe tasarımları, İç mimari tasarımları, Fotoğrafçılık, Serigrafi ( seri baskı yapma şekli) ve Vektörel çizimler

Markalaşmakta Zirveye Çıkacaksınız

Sektörde tutunmak ve zirveye ilerlemek için müşterinize ulaşmanın değişik yollarını bulmalısınız. Yeni kuşak ve geleneksel tanıtım araçlarını harmanlayan kurumsal hüviyet çalışmaları ile bu vaziyet muhtemel duruma geliyor. 

Tutarlılık

Acemi ellerden çıkan kurumsal hüviyet çalışmaları imajınızı zedeleyebilir. Bu sebeple yetkin şahıslarla çalışmalısınız.

Anlaşırlılık

Kurum imzası yerine geçen materyaller, vermek dilediğiniz mesajı net bir şekilde yansıtmalıdır. Yalın ve orijinal olması gereklidir.

Uyumluluk

Tüketici dikkatini çekmede başrol renklere düşer. Tasarım yapılırken kesinlikle aşikar bulundurulması lazım olur.

Görsel ve İşitsel Kimliğiniz!

Etkili bir tanıtım için spesifik çalışmalara gereksiniminiz var. Tanıtım stratejinizi saptadıktan sonra pazarlama ve satışınızı çoğaltmak için yalnızca tek bir mecrayı kullanmamalısınız. Müşteri tercihlerini direkt tesir etme becerisine sahip internet tasarımı yapılmalıdır.

 

Firma adınızın belleklere yerleşmesi, mahsul ve hizmetlerinizin önerilmesi, rakiplerinizle aranızdaki farkın açılması için sizlere profesyonel hizmetler sunuyoruz. Dönemsel olarak güncellenen materyaller ile isminizi her daim aktüel tutuyor, ayrım yaratmanızı sağlıyoruz.

 

Yarattığımız tesirli, sade ve direkt tanıtım araçları ile markalaşma yolunda dayanıklı adımlar atmanızı sağlıyor; kuruluşunuza etkin bir imaj meydana getirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Markanızı oluştururken profesyonel çekim hizmetinden tanıtım filmlerine kadar geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Siz de Vuslat Digital’in kurumsal hizmetlerinden yararlanarak mükemmel bir hüviyet oluşturabilirsiniz.

Üçlü Kampanya (Web Tasarım + Sesli Video Tanıtım + Sosyal Medya Yönetim)

Fiyat Teklif Oluşturun

Vuslat Digital üzerinden alacağınız hizmet teklif talep formları 1 iş günü içerisinde sizlere teslim edilmektedir. Firmamızın içerisinde yapılan testler ve fiyat teklifleri sadece gönderilen firmaya binaendir.