Kurumsal Kimlik

Kitlenizi Cezbedecek Tarzda Kurumsal Kimlik

Şirketinizin büyümesine yardımcı olacak güçlü bir marka ve kurumsal kimlik mi kurmak istiyorsunuz? Vuslat Digital olarak kurumsal markanızı ve kimliğinizi oluşturmanıza yardımcı olmaya hazırız.

Bir girişimciyseniz, her potansiyel müşteriye net bir mesaj ileten bir marka kimliği oluşturmak çok önemlidir. Bir işletme olarak tüm güçlü yönlerinizi ifade etmede esnek ve etkili olmalıdır, bu da onlar için en iyi seçim olduğunuzu anlamalarını sağlayacaktır.

Vuslat Digital ajansı olarak işletmenizin adının sadece bir görüntüden daha fazlası olduğunu düşünüyoruz. Marka adımız, ürünler için resim ve sembollerden oluşur. Ayrıca firmanızın ürünleri ve geneli ile ilgili bilgi ve beklentileri içerir. Kurumsal kimliğiniz için tasarım ve markalama hizmetlerimizle çekici ve inandırıcı bir marka ve kurumsal kimlik oluşturacağız.

kurumsal marka
HEMEN ARA
Bilgi ve Danışma Hattı
E-POSTA DANIŞMA
Bilgi ve Danışma Hattı

Logo ve Slogan

Logo tasarımı ve slogan, bir şirket için kimlik oluşturmanın iki ana bileşenidir. Bir kuruluşa müşterinin dikkatini çeken ilk şey, markayı temsil eden logodur. Sonra okudukları slogan. Sadece bir çiftin sözlerinden oluşan bir slogan, markanın amacına ve ne sağladığına dair birkaç ipucu verebilir.

Kurumsal Renk ve Yazı Tipi

Her kurumsal renk, belirli bir konseptin temsili olmalıdır. Kurumsal renkler, müşterilerinize iletmek istediğiniz mesajları ve duyguları temsil etmelidir. Olumlu duygular hissedebilmeli ve ürünlerinizi satın almak istemelerini sağlamalıdırlar.

Kurumsal Kimlik Defteri

Kurumsal kimlik kitabı, şirketin markalaşmasına bir referans sağlar. Bu nedenle, son derece gereklidir. Kitabı okuyan herkes şirketinizin logosunun nasıl kullanıldığını anlayabilecektir. Markanızın kimliğini korumak ve şeffaf olmak çok önemlidir. Tutarlılığı sağlamak için bu kitapta altın kurallar ele alınmıştır.

Markalaşma ve Kurumsal Kimlik Hizmeti

Markanızı Yansıtan Kurumsal Kimlik Hizmetleri

Kurumsal kimlik ajansınız olarak bizi seçerseniz, size en iyi seçenekleri sunacak çeşitli Premium logo ve markalama hizmetlerini keşfedebileceksiniz. Markanızın değerlendirilmesinin yanı sıra markalaşma, isim geliştirme ve kurumsal kimlik tasarımları ve marka kimliği, sloganlar ve ürün isimleri için yönergeler gibi çeşitli seçeneklerle kurumsal kimliğinizi ele alacağız.

Diğer firmalardan farklıyız. Kalite ve güvenilirlik konusunda bir itibara sahibiz ve ihtiyaç duyduğunuz tüm ilgili ve zamanında hizmetleri sağlama yeteneğine sahibiz. Aslında size en verimli hizmeti verebilmek için en son teknolojiyi kullanıyoruz. Bu, bizi en iyi seçiminiz olarak seçtiğinizde sorunsuz bir deneyim yaşayacağınız anlamına gelir. Bir marka kimliği firması olarak güvenebileceğiniz ve güvenebileceğiniz bir şirketiz.

Kurumsal markamızı oluşturan grafik kimlik tasarımımız son derece hassastır. İşletmenizi ziyaret eden insanları, diğer şirketler üzerinde ikna etmek ve ihtiyaçlarını karşılamak için en iyi seçenek olduğunuzu anlamalarını sağlamak gibi tüm hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilir. Ayrıca, şirketinizin markası ve kimliği sadece müşterilerinizin dikkatini değil aynı zamanda akıllarını da çekecektir.

 • Kurumsal kimlik tasarımı nedir?

  Milyonlarca insanı düşünün. Giyim tarzları, konuşma tarzları, el hareketleri, yüz ifadeleri, giyim tarzları ve saç stilleri birbirinden farklıdır. Her insanın kendine has bir tarzı vardır. Bir kişinin tarzı ne kadar benzersiz ve ayırt edici olursa, başka birinin dikkatini çekmeyi o kadar iyi başarabilir. Buna karşılık, etrafındakiler kişiyle temasa geçmek ister.
  Kurumsal kimlik diğerinden çok farklı değil. Kurumsal kimlik, organizasyonun pazarlama alanındaki konumunu ve davranışını sergilediği her yolu tanımlamak için kullanılan isimdir. Şirketin kimliğini ifade etmek için kullandığı yöntemdir. İnsanlar gibi, bir organizasyonun da halkıyla bağlantı kurabilmesi ve onların dikkatini çekebilmesi son derece önemlidir.

 • Kurumsal kimlik nasıl tasarlanır?

  Kurumsal Kimlik olarak Kavramsallaştırılan terim, bir organizasyonun, şirket vakfının veya diğer benzer yapıların hem organizasyon içinde hem de dışında veya daha basitçe işletmenin marka kimliğinin yanı sıra imajını ve davranışını yansıtan terimdir. .
  Kurumsal kimlik açısından işletmenin hem iç hem de dış dünyadaki imajıdır. Kurumsal kimlik, şirketler içinde ortaya çıkabilecek kimlik karmaşasını ortadan kaldırabilir. Ancak profesyonel bir kurumsal kimliğe sahip olmak, şirketlerin müşterileri veya hedef kitleleri nezdinde daha üst sıralarda yer almalarına ve şirketin itibarını artırmalarına yardımcı olur. Ayrıca etkin ve akılda kalıcı bir şekilde oluşturulan bu kimlikler işletmeler tarafından kabul edildiğinde, şirketin müşterilere olan güvenini artırmakta ve işletmelerin hatırlanmasını sağlamaktadır.

 • Tasarım süreci ne kadar sürecek?

  Bu, projenin karmaşıklığına bağlı olarak değişebilir. İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra projenin sınırlarını çiziyoruz. Her başvurunun tasarım sürecini hesaplayarak marka kimliğinizin teslim tarihini belirliyoruz. Tasarlanan tüm kurumsal kimlik öğelerini tam gün onayınız için size sunacağız.

 • Fiyat teklifindeki ana unsurlar nelerdir?

  Tasarımınızın kapsamı, şirketin kurumsal kimlik tasarımı için sunacağı maliyeti belirler. İhtiyacınız olan kurumsal kimlik malzemesi miktarı, üretim hizmetlerinin mümkün olması ve herhangi bir özel gereksinim, projenin maliyetini etkileyen unsurlar arasındadır.

 • Bulunmak istediğim alanda kurumsal kimlik hizmeti alabilir miyim?

  Vuslat Digital'in tasarım çerçevesi sayesinde, sunduğunuz hizmet veya ürün türü ne olursa olsun, markanızın imajını vurgulayan ve insanların dikkatini hedeflenen müşterilerinize çeken Kurumsal Kimlik materyalleri oluşturmak mümkündür.

 • Vuslat Dijital'in hizmet verdiği sektörler nelerdir?

  Enerjiden eğitime, eğlence sektöründen ulaşıma kadar birçok alanda lider markaların kurumsal kimlik ihtiyaçlarını karşıladık. En iyi markaların görsel gücü olduğumuz için onların gelecek hedeflerini güvence altına aldık. Sizin için de bir etki yaratmaya hazırız!

 • Bodrum dışında da hizmet veriyor musunuz?

  Çalıştığımız birçok markanın İstanbul dışında veya yurt dışında ofisleri var. Zoom, Skype, Google Meet veya Microsoft Teams platformları aracılığıyla müşterilerimizle kalıcı ilişkiler geliştiriyoruz. Dünyanın neresinde olursanız olun, en üst seviyeye ulaşmanıza yardımcı olmak için oradayız!

Sorunuz mu var?

Kurumsal Kimlik ile alakalı aklınıza takılan sormak istediğiniz tüm soruları hızlıca bizlere ulaşarak sorabilirsiniz.

Teklif Formu

Sizlere hızlı dönüş sağlamamız için teklif formu doldurmanız yeterlidir.

  icon money exchange 1 1

  Kurumsal Kimliğe Sahip Olun

  Kurumsal bir firmanın temellerini güçlendirecek ve sizlere doğrudan doğruya kitlenize hitap edecek görsel imajı sunan kurumsal kimlik hizmetleri ile tanışın.

  Kurumsal Kimlik Tasarım ve Baskı Çalışmaları

  Vuslat Digital işinizi tanır ve anlar ve işletmenizin tüm gerekliliklerini, değerlerini ve işleyişini göz önünde bulundurarak ihtiyacınız olan logoyu oluşturur. Logo tasarımının ardından işletmenizin tüm kurumsal kimlik materyali logoya uygun olarak tasarlanır.

  Tasarım için müşteri tarafından verilen gereksinimlere dayalı olarak iş ile ilgili veriler toplanır. Şirketin hangi firmalarla işbirliği yaptığı ve hangi sektörde faaliyet gösterdiği belirlenir. Rakipler tarafından sağlanan hizmetler ve bunların sunulma biçimleri incelenir.

  Ön araştırma sonrasında elde edilen veriler kullanılarak işletmenin kişiliği geliştirilir ve bu kişilik kullanılarak aşağıdaki prosedürün tasarımı temel alınır. Logo tasarımına göre kurumsal bir imaj oluşturulur. Kurumsal logo ve kimlik, toplantı sonrasında oluşturulan kurumsal kişiliğe benzer şekilde tutarlı bir şekilde geliştirilir.

  Kurumsal kimlik konsepti kapsamlı bir sunumla müşteriye sunulur. Gerekli revizyonların ardından kurumsal kimlik ve logo tasarımı müşteriye sunulur.

  • Yenilikçi
  • Profesyonel
  • Uzun Ömürlü ve Sorunsuz
  • Hayalinize Uygun
  WeCreativez WhatsApp Support
  Hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir ve hizmetleri inceleyebilirsiniz.
  👋 Merhaba, size yardımcı olmamı ister misiniz?