Kurumsal Web Tasarım

Kampanyalı ve indirimli Web Tasarım ve Website hizmetleri için doğru adrestesiniz. Alacağınız hizmeti doğru tanımak, doğru firmaların etkileşimi ile başlar.

Kurumsal Web Tasarım

Web Tasarım kampanyası dahilinde aşağıda listelenen ürün ve hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Hizmetlerin tamamı paket halinde olmakla birlikte tek tek satılması isteğe göre uygulanabilmektedir.

 • Domain Hizmeti: seçeceğiniz (.com ve .net) alan adı üzerinden 1 yıllık işlem başlatılır.
 • Hosting Hizmeti: SSD destekli ve TTFB hızı yüksek sunucu secimi ile 1 yıllık hizmet başlatılır.
 • SSL Sertifika Hizmeti: Ücretsiz SSL sertifikası ile SHA256 bit şifreleme yöntemiyle ömür boyu sorunsuz SSL sağlanır.
 • Site İçi SEO Hizmeti: Sitenizin arama motorları üzerinde daha hızlı sıralama kazanması ve rakiplerinizi geçmek için Siteiçi SEO ayarlarınızı yaparız.
 • E-Mail Hizmeti: Firmanıza ait sınırsız şekilde e posta hizmeti sağlanır.
 • Genel Website Arayüzü: Temel 5-10 arasında istediğiniz arayüze sahip websitesi şablonları belirlenerek hızlı ve dinamik siteye sahip olursunuz.
 • SEO Dostu Yapı: Hizmet sonrasında bırakacağımız ayarlar ve yöntemler ile siteniz her geçen gün daha da verimli hâle gelecektir.

 

Referans bilgileri için bizimle Whatsapp üzerinden ya da doğrudan İletişim üzerinden ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

 

Kampanya kısa süreliğine geçerli olup 1.900TL yerine 1.499TL‘dir.

Kurumsal internet tasarımı, bir firmanın kurumsallığını en iyi şekilde yansıtabilmeyi hedefleyen internet dizayn çalışmasıdır. Bir firmanın kurumsal kimliğine elverişli olarak geliştirilen internet sitesi, o firmanın kurumsal kimliğinin dünyaya açıldığı bir penceredir. Bu yüzden kurumsal bir firmayı temsil edecek olan bir internet sitesinin tasarımı, kurumsal bir hizmet verme hedefi olan firmanın imajı aşikar bulundurularak yapılmalıdır. Kaliteli bir kurumsal internet dizayn hizmetinde, internet sitesi firmanın kurumsal kimliğine ayna olacak şekilde tasarlanır.

Markalaşma amaçları olan firmaların imajlarını şark bir şekilde yansıtabilmek, kurumsal hüviyet oluşumu için çok önemlidir. Günümüzde potansiyel müşteriler, genellikle hizmet alacağı firmalarla ilk kere internet üzerinden karşılaştığı için onları karşılayan internet sitesine farklı bir itina gösterilmektedir.

Gittikçe teknolojinin geliştiği ve her çeşitli işin sanala taşındığı bu çağda fazlası müşterisini internet yardımıyla edinmiş olan firmalar; internet üstünde kendilerini yeni bulacak olan potansiyel müşterilerinde ilk gözlem olarak pozitif bir tesir bırakabilmek için bilhassa internet sitelerinin kurumsal kimliği yansıtabilecek kalitede olmasını ister. Bu yüzden internet sitesi yaptıracak olan pekçok firma, internet sitesi kurulumunu kurumsal internet dizayn hizmeti kapsamında yaptırır.

Sizi Arayalım

Formu doldurun ve sizleri hızlı bir şekilde arayarak iletişim içinde olalım.

  Kurumsal kimliğe elverişli bir internet tasarımı, firmaların imajlarını prestijli bir biçimde yansıtmayı sağlar. Firmalar internet sitesi edinerek internetteki yüzlerini oluşturmakla birlikte, kendilerine internet vasıtasıyla ulaşmak talip müşterilerine basitlik sağlamış oluyorlar.

  Web sitesine sahip olan kurumsal firmalar, internet üzerinden müşterilerine 24 saat hizmet verebilir. Bu anlamda firmalar edindikleri internet sitesi yardımıyla, dijital mağazalarını oluşturmuş olurlar. Üstelik müşterilerinin hiç yorulmadan pc karşısında gezebilecekleri bir mağazadır bu.

  Modern bir kullanıcı arayüzü: Web dizayn adımında eskimiş kullanımlar yerine trendleri takibini sürdürmelisiniz. Fakat bunun yapar iken de kurumsallığın önemiyetini aşmamak için dizayn bölümünde yer edinmiş tarzları tercih edebilirsiniz. Ölçüyü korumalısınız.

  Responsive dizayn: Kurumsal internet sitesi, tüm cihazlardan kolaylıkla kullanmak mümkün olması gereklidir. Bu yüzden responsive olması gereklidir.

  İletişim formu ve Google Map: Kurumsal bir internet sitesinde işletme telefonunun, e-postasının, adresinin bulunduğu bir haberleşme sayfası kesinlikle olması gereklidir. Adres, Google Map haritasıyla sayfada bulunmalıdır.

  Hakkımızda sayfası: Kurumsal bir firmanın internet sitesinde hakkımızda sayfası olmazsa olmazlardandır. Kurumsal bir firma, kendisini müşterisine netlikle tanıtabilmeli; görev ve vizyonunu açıklayabilmelidir.

  Kurumsal SEO çalışması: Bir firma kendi sektöründeki diğer firmalarla rakiplik durumundadır. O yüzden firmalar, internet siteleri için kurumsal SEO hizmeti almalıdır. Böylelikle SEO hizmeti alan firma, sektörüyle ilgili kelimeler aratıldığında arama sonuçlarının üst sıralarında yer alır.

  Sosyal medya düğmeleri: Kurumsal internet sitesinde firmanın sosyal medya hesapları bir köşede yer almalıdır. Kurumsal firma, müşterilerine tüm ağlardan haberleşme kurabilmelidir.

  Hız: Web sitesinin sayfaları kullanıcı için süratli açılmalıdır. Web sitesinin süratli olması için süratli bir sunucuda bulunmalıdır.

  Kullanıcı deneyimine uygunluk: Kurumsal site, seslenme ettiği kullanıcılar yönünden basit kullanmak mümkün sadelikte olması gereklidir.

  Özgün içerik: Web sitesindeki içerikler firmanın kendi ürettiği içerikler olması gereklidir. Kullanıcılar diğer bir yerden içerik kopyalayan bir firmaya güvenmezler.

  Web Tasarımın Önemi

  Günümüzde teknoloji ve internet tüketiminin fazlalaşmasıyla en mühim tanıtım yapma ve bilgi alma yolu internet siteler yardımıyla yapılmaya başlamıştır. Artık fazlası işletme ve şahıslar için öncelikli tanıtım yolu internet siteleri olmuştur. İnternet sürati ve tüketimi arttıkça internet tasarımın önemi de şüphesiz artmaya devam edecektir.

  İyi Bir Tasarım

  Bütün internet sitelerinde, dizayn içeriğe göre üretilir. Bu sebeple de her sitede değişik bir dizayn modeli meydana gelmektedir.

  Güncelleme Periyodu

  İnternet teknolojileri geliştiği için internet sitelerinde yazılımları bir süre sonra sürümlerinde versiyon yükseltmeleri yapar.

  Kolay Erişim

  Türkiye'nin hatta Dünya'nın her ucundan kolay erişilebilir olmayı hedefliyorsanız, web tasarımın önemi sizler içindir.

  Üçlü Kampanya (Web Tasarım + Sesli Video Tanıtım + Sosyal Medya Yönetim)

  Fiyat Teklif Oluşturun

  Vuslat Digital üzerinden alacağınız hizmet teklif talep formları 1 iş günü içerisinde sizlere teslim edilmektedir. Firmamızın içerisinde yapılan testler ve fiyat teklifleri sadece gönderilen firmaya binaendir.