Kurumsal - Hakkımızda

Dijital Dünya’da dijitalleşmekten başka çözümler var ise oda, kalplerin samimiyeti ile dolu olduğu hoşgörülü hizmetlerdir.

19 Yıllık Sektörel Hizmet

Çoğu firmanın hayallerinin bile ulaşamayacağı hedefler ile kitlemize tam 19 yıldır kesintisiz olarak hizmet sunuyoruz. Alanımızda: Web Tasarım, Grafik Tasarım, Sosyal Medya, E-Ticaret Sistemleri, Dijital Pazarlama, Makale ve Çeviri Hizmetleri, SEO ve PHP Developer hizmetlerimiz ile performans garantisi sunuyoruz.

Uzman ve deneyimli ekip

Güvenilir kurumsal yapımız

Performans garantili hizmetler

Fiziksel mağazamız ve online kitlemiz

Sektörümüzde Profesyonel Çözümler

Kusursuz Kuruluş

Hizmet, sunum, ilerleme ve sunum gibi aşamalarımıza her daim güveniyoruz.

Sorunsuz Yönetim

Ekibimize güvencimiz ve sizlerin güveni ile 19 yıllık dev hizmet kuruluşuyuz.

Projelerde İzimiz

Projelerimizde kendimize güvenerek sertifikalarımız ve hizmetlerimiz ile konuşuyoruz.

Misyon & Vizyon

500’den fazla memnun müşteri kitlemizle büyümek ve globalleşme yolundayız.

Firmamızın Temel Prensipleri

Dürüst olmayı her daim firmamız ve çalışanlarımız tarafınca benimsemiş bulunmaktayız. Helal/Haram kavramları firmamızda en büyük etken değer içeren kırmızı çizgimizdir.

Rakip Araştırma

Firmanızın ilerleme kaydedebilmesi, rakiplerin ve gündemin takibi ile eş zamanlıdır. Kritik değerleri kaybetmeden güncelliğe önem veren araştırmalar yaparız.

Sektörel İnceleme

Sektörümüz geniş yelpazeli ve uçtan uca yönetilebilir dijital segmentlerden oluşmaktadır. Bu işlevselliği kaybetmemek adına inceleme yapmak altın kuraldır.

Özgün ve Kurumsal

Başkalarının izinden gitmek, yalan ve dürüstlüğe verilmeyen önemi temsil edecektir. Kurumumuzu bu denli ithaflarla baş başa bırakmamak için çaba sarfediyoruz.

Memnuniyet Kriteri

Herkesi memnun edebilir miyiz? Herkesi memnun edebilmek, o kişi/firma yerine kendini koyabilmekten geçer. Empati memnuniyetin tetikleyici unsurudur.

Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)

Merak ettiklerinizi buradan ya da doğrudan arayarak sorabilirsiniz. Her iletişim bir değildir…

Temelden başlayarak bizde herkes gibi temel’den artan kriterlere yönelik stratejiler uyguluyoruz. Sonuç ise performansınızı etkileyecek temellikten ziyade engin tecrübelerimize dayanmaktadır.

Stratejik marka ve kurumsal yapı arasında globalleşen bir yapıya sahibiz. Tercih edilen ve tercihe sebebiyet olan yapımız ile hizmetlerimiz ön planda tutulur.

Türkiye’de mutlu ve memnun müşteri portföyü oluşturarak son teknoloji hizmetlerimizi kaliteli biçimde müşterilerimize sunabilmeyi hedefliyoruz.

Üçlü Kampanya (Web Tasarım + Sesli Video Tanıtım + Sosyal Medya Yönetim)

Fiyat Teklif Oluşturun

Vuslat Digital üzerinden alacağınız hizmet teklif talep formları 1 iş günü içerisinde sizlere teslim edilmektedir. Firmamızın içerisinde yapılan testler ve fiyat teklifleri sadece gönderilen firmaya binaendir.