SEO Hizmetleri & Danışmanlık

Sizlere aradığınız başarıyı sunacak olan seo ajansı hizmeti sağlanmaktadır. Uzman takım ve devrimlere her daim açılmış çalışma sistemimiz ile her adımda internet sitenizin gelişmesini muhtemel duruma getiriyoruz.

SEO Hizmetleri & Danışmanlık

Günümüzde teknolojinin süratle gelişmesiyle beraber internet tüketimi dahi epey artmıştır. Bu artım neticesinde arama motorunda aranılan kelimelerin üst sıralarda olması ehemmiyet kazandı. İster kurumsal işletmelerde isterse ferdi kullanımlarda olsun pekçok şahıs yönünden ön planda tutulan bir konudur. Web sitesi arama motorunda üst sıralarda olmak hedeflenmektedir. Arama motorunda üst sırada bulunmak şayet daha çok şahsa ulaşılmasına yardım edecektir. Bu prosedür için şayet seo ajansı, ferdi yahut kurumsal boyutta dayanak karşılamaktadır.

SEO, “Arama Motoru Optimizasyonu” manasına gelir. SEO, ücretli olmayan (“organik” olarak bilinir) arama motoru neticeleri vasıtasıyla internet sitenizin trafik niteliğini, sayısını ve markanızın trendini artırma uygulamasıdır. Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Web sitelerinin arama motorlarında daha iyi performans göstermesi için uygulanan çalışmaların tümüne verilen isimdir.

SEO’nun hedefi internet sitelerini Google yahut amaçlanan arama motorunda sözcük bazlı üst sıralara çıkarmaktır. Üst sıralarda bulunan internet sayfaları daha çok tıklama alırlar. Fazla görüşmeci her internet girişimcisini mesut eder fakat burada asıl mühim olan vasıflı kullanıcı sayısıdır. Yani SEO’yu daha çok görüşmeci alabilmek için değil daha çok vasıflı görüşmeci alabilmek için yapmalısınız.

Adından dahi anlaşılacağı gibi, iç optimizasyon, internet sitesinde uygulanan farklılıklarla alakalı olan optimizasyon türüdür. İçeriğinizin kullananlara nasıl gösterildiğini bilmek önemlidir. SERP’de bir başlık, bir tanımlama ve bir internet sitesi URL’si vardır ve internet sitenizi optimize etmeye başladığınızda şunlar ilk iyileştirmeniz gereken alanlardır. Web sitenizdeki her sayfa için eşsiz, açıklayıcı bir başlık ve tanımlama girmelisiniz. Ayrıca net ve sezgisel bir URL yapısına sahip olduğunuzdan güvenilir olmalısınız.

SEO danışmanlık ve hizmet projelerimizde ödemeleri önceden alıyoruz. 3.000TL ve üzeri olan tüm ödeme yöntemlerinde ise ödemenin %50’si peşinen alınıyor. İş sonunda ise kalan %50’lik ödeme alınır. Ödeme yöntemi olarak: EFT, Havale, Sanal Pos, USD ve EUR olarak ödeme gerçekleştirilebilir. Taksit seçeneklerimiz yoktur. 

Elbette iade durumlarında alınan hizmet süreci 24 saatlik zaman dilimini geçmediyse ücret iade ediliyor. Ancak 24 saatlik zaman dilimini geçen durumlarda projenin hangi aşamada olduğuna bağlı olarak iade talebi Vuslat Digital tarafınca iade işlemi reddedilebilir. Hizmet, İçerik ve Yönetim bazlı alınan veya ödenen bedeller iade sürecinde kesintiye uğrayacaktır.

Projeler genellikle istenilen içeriklere ve dizayna göre sürede değişiklik olabileceği yönündedir. Ancak genellikle 30 iş günü içerisinde alınan proje teslim edilmektedir. Bu süreç zarfında revize ve istenilen ek talepler dahil değildir.

Teklif Oluşturun

Hızlı ve kolay yoldan isteklerinize yönelik site projesini sizlere 24 saatte iletelim.

  SEO'nun Önemi ve Avantajları

  Google ADS yardımıyla transformasyon getiren kelimeleri de teşhis edip bu kelimelere odaklanabilirsiniz. Zaman kaybetmeden hem trafiğinizi üstelik doğal trafik vasıtasıyla gelen misafirler üzerinden gelirinizi artırabilirsiniz. Ancak, hedeflediğiniz anahtar sözcüklerini bulup SEO çalışmalarına başlayıp mutlaka bu kelimeler de Adwords bütçesini kısmayınız ve bu kelimeleri hedeflemeyi bırakmayınız. Bu iki kanalı beraber kullanmak çok daha iyi olacaktır.

  SEO İle Gelişim

  Arama Motoru Pazarlamacılığı (SEM), yatırım getirisi (ROI) yönünden optimizasyona kıymet yüksek performanslı anahtar kelimeleri bulmanıza yardım edebilir.

  SEO Performansı

  Sitenizin SEO yönünden nasıl bir performans gösterdiğini öğrenmek için Google Analytics’ten çekebileceğiniz pekçok değişik data bulunmaktadır.

  SEO'dan Verimlilik

  SEO ‘uygula ve bırak’ türü iş değildir. Ziyaretçilerinize tertipli olarak taze, benzersiz bir içerik sağlamanız lazım olur. Sonuçları etkileyebilecek çok etken bulunmaktadır.

  Performans Garantili SEO

  İnternetin kalabalık aleminde ayrımsanmak bundan sonra çok zor. Bir internet sitesi, bilindik bir mevzu ile alakalı yararlı veriler sağladığı durumda çok çok trafik çekmiyorsa, trafiği iyileştirmenin en güvenilen yollarından biri, SEO çalışmaları ile arama motoru sayfalarında daha yüksek konuma gelmektir. İşletmeniz için SEO’nun pekçok yararı vardır. SEO’nuzu geliştirerek, arama motorlarındaki görünürlüğünüzü genişletmek için çalışabilirsiniz. Bu, daha çok potansiyel müşteriye varmanıza ve etkileşimde bulunmanıza yardım eder. Daha dikkat alımlı ve tesirli SEO merkezli içerikler yaratarak, daha doğal trafik getirme şansınızı artırabilirsiniz.

  Site İçi SEO

  Meta Title Düzenlemeler
  Description Düzenlemeler
  H1 ve Alt Başlıklar
  Görsel Alt Etiketler
  Mevcut İçerik Düzenlemeler
  Dahili Bağlantı Stratejisi
  Harici Bağlantı Stratejisi

  Yerel (Lokal) SEO

  Yerel Odaklı Title Çalışması
  Yerel Odaklı Description Çalışması
  Yerel Odaklı Görsel Optimizasyonu
  Sosyal Medya Meta Verileri
  Yerel Yapısal Verileri
  Google, Yandex, Apple Harita Kaydı
  Yerel Rehberlere Entegre

  Teknik & Metod SEO

  Kalıcı Bağlantı Yapıları
  Canonical Link Hataları Denetimi
  404 Hata Kontrolü
  Yapısal Veri Denetimi
  Robots ve Sitemap Hatalarının Kontrolü
  Site Hızlandırma Denetimi
  HTTP Protokol Ayarları

  Neler Yapıyoruz?

  SEO, arama motorlarındaki sıralamaları ilerletmek, internet sitesi trafiğini çoğaltmak ve arama motorlarında bilinirliği çoğaltmak ve markalaşmak için lüzumlu teknik ve yaratıcı öğeleri kapsar. Site içi SEO, mahalli SEO, negatif SEO, milletlerarası SEO, teknik SEO yapısını ele alarak SEO çalışmaları gerçekleştiriyoruz ve SEO için en iyi programları izleyerek vakit içinde bu faktörleri ilerletmek için çalışıyoruz.

  Mobil Kullanılabilirlik Hataları

  Google Search Console aracı ile sitenizin taşınabilir kullanılabilirlik problemini teşhis ediyoruz ve sahip olunan bütün taşınabilir kullanılabilirlik problemleri çözümü için geliştirmeler yapıyoruz.

  Blog Paylaşımları ile Trafik Çekmek

  İşletmenizle alakalı hususları belirleyip, en bilindik başlık ve anahtar kelimelerle alakalı makale yazıyoruz ve tertipli zamanlarla blog paylaşımları gerçekleştirip internet site trafiğinizi arttırıyoruz.

  Backlink Çalışmaları

  Bir internet sitesi diğer bir siteden bahsettiğinde ve internet sitesine ilişki vermesine backlink adı verilir. Google’da doğal sıralama söz hususu olduğunda, backlink hala rastgele bir SEO başarısı için kritik öneme sahiptir. Web siteniz için en bilindik internet sitelerinde backlink çalışmaları yapıyoruz.

  Dahili Bağlantı Stretejileri

  Alakalı konular içeren sayfaları, sayfa için de mühim olan anahtar kelimelere bağlıyoruz. Sayfalarınızın iyi bir içsel ilişki yapısına sahip olmasından ve iç bağlantılarınızın yararlı ilişki metinlerine sahip olmasından güvenilir olabilirsiniz.

  Search Consol Kapsam Hataları

  Google Search Console ile sitenizdeki hangi sayfaların dizine eklendiğiyle alakalı soruşturma yapıyoruz ve internet site kapsam hatalarınızı teşhis edip bütün kapsam hatalarını düzeltiyoruz.

  Yeni Anahtar Kelime Oluşumu

  İçerik stratejinize kılavuzluk etmek için anahtar sözcük araştırmalarına gereğince vakit ayırdığımızdan güvenilir olabilirsiniz. Bunu yaparak, internet sitenizi ileride nereye götürmek istediğinize ve içeriğinizi nasıl şekillendireceğimizi beraber belirliyoruz.

  Spam Link Kontrolü

  Bir bağlantının güvenilir olup olmadığı internet siteniz için çok önemlidir. Web sitenize gelen spam linkleri denetim edip Google Disavow Tools ile siteniz için zararlı ilişki gönderen siteleri engelliyoruz.

  Tanıtım Yazıları

  Sitenizi tanıtmak, internet site trafiğinizi arttırmanın en iyi ve en basit yoludur. Site tanıtımını işletmenizi, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tanıtmak için bilindik internet sitelerinde yapıyoruz. İşinizle alakalı forum tanıtım yazıları yazarak potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı sağlıyoruz.

  Firma Rehberi Kaydı

  En bilindik aktüel firma rehberi sitelerine, firma bilgilerinizi ekliyoruz. Böylece internetteki varlığınızı çoğaltarak, Google gibi arama motorlarındaki görünürlüğünüzü arttırıyoruz.

  SEO Çalışmasına Bugün Başlayın! SEO oluşturmada yardım etmeye mı gereksiniminiz var? Arama motoru sıralamalarınızdan memnun değilseniz, Vuslat Digital, arama motoru sıralamalarınızı iyileştirmenize ve internet sitenize daha alakalı doğal trafik getirmenize yardımcı olacak ve uygun SEO hizmeti fiyatları ile site SEO çalışması gerçekleştirmektedir.

  Üçlü Kampanya (Web Tasarım + Sesli Video Tanıtım + Sosyal Medya Yönetim)

  Fiyat Teklif Oluşturun

  Vuslat Digital üzerinden alacağınız hizmet teklif talep formları 1 iş günü içerisinde sizlere teslim edilmektedir. Firmamızın içerisinde yapılan testler ve fiyat teklifleri sadece gönderilen firmaya binaendir.