SEO Hizmetleri & Danışmanlık

Kampanyalı ve indirimli SEO ve Danışmanlık hizmetleri için doğru adrestesiniz. Alacağınız hizmeti doğru tanımak, doğru firmaların etkileşimi ile başlar.

SEO Hizmetleri

SEO kampanyası dahilinde aşağıda listelenen ürün ve hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Hizmetlerin tamamı paket halinde olmakla birlikte tek tek satılması isteğe göre uygulanabilmektedir.

 • Site İçi SEO: Sitenizin genel yapısından başlayarak kullandığınız tüm yazılımlarda dahil olmak üzere; Ayarlar, kontroller ve diğer içerikler olmak üzere her detay kontrol edilir.
 • Schema Bağlantıları Konrolü: Sitenizin içeriğini ne kadar sağlamlaştırırsanız Google’da o kadar itibarınız olur. İç linkleme ve yönlendirme için Schema ayarlarınızı doğru yapılandırmalısınız.
 • İç Linkleme Kontrolleri: Sitenizin iç yapısındaki bağlantıları doğruyu ve anahtar kelimelere yönelik istekleri barındırmalıdır.
 • One Page SEO Kontrolleri: Sitenizin ana sayfası ya da landing/tanıtım gibi sayfaların özellikle One Page SEO ayarlarına ihtiyacı vardır.
 • H1, H2, H3… Etiket Kontrolleri: Anahtar kelimeler başta olmak üzere vurgulanması gereken bölgeler H etiketleri ile desteklenmelidir.
 • Zararlı Bağlantı ve Spam Link Kontrolü: Sizin yükselmeniz rakiplerinizin alçalması demektir. Bu gibi sorunların önüne geçmek için alçaklığa karşı önlemler alınarak, kontroller yapılmalıdır.
 • Anahtar Kelime: Sitenizin kullanıcılar ve müşteriler tarafınca bulunması için can alını nokta anahtar kelimelerdir.
 • Site Dışı SEO Kontroller: Sitenizi ayakta tutan temel unsurlardan biriside site dışı seo’dur.

Referans bilgileri için bizimle Whatsapp üzerinden ya da doğrudan İletişim üzerinden ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Kampanya kısa süreliğine geçerli olup 1.000TL yerine 600TL‘dir.

SEO’nun hedefi internet sitelerini Google yahut amaçlanan arama motorunda sözcük bazlı üst sıralara çıkarmaktır. Üst sıralarda bulunan internet sayfaları daha çok tıklama alırlar. Fazla görüşmeci her internet girişimcisini mesut eder fakat burada asıl mühim olan vasıflı kullanıcı sayısıdır. Yani SEO’yu daha çok görüşmeci alabilmek için değil daha çok vasıflı görüşmeci alabilmek için yapmalısınız.

Bölümler

 1. SEO (Arama Motoru
 2. Optimizasyonu) Nedir?
 3. Arama Motorları Nasıl Çalışır?
 4. Anahtar Kelimeler SEO İçin Neden Önemlidir?
 5. İç Optimizasyon Nedir?
 6. SEO Performansını Nasıl Ölçebilirim?
 7. SEO ile İşimi Nasıl Geliştirebilirim?
 8. Sonuç

SERP’deki neticeleri belirleyen pekçok etken var, fakat en önemlileri arasında ilgi seviyesi, uzmanlık ve itimat bulunmaktadır. Bu sinyalleri anlamanız ve sitenizi bunlara göre optimize etmeniz internet sitenize yarar sağlayacaktır. Google ve başka arama motorları kullanıcılarına sadece en ilgili ve yetkin neticeleri sunmak istediği için bu faktörleri öneme alabilmek şart.

Google nitelikli bir arama motorudur. Bugünlere, kullanıcılarına nitelikli bir tecrübe yaşattığı için gelmiştir. Bu nitelikli tecrübesi hangi internet sitesiyle yaşatırsa o internet sitesini her daim için ödüllendirir. Yani bizler Google’a nitelikli bir tecrübe yaşatma konusu ile ilgili yardımcı olursak bunun mükafatı kısa sürede alırız. Bu nedir? Kaliteli içerik üretmek, internet sitemizi kurallara göre optimize etmek, arama motorları için değil misafirler için çalışmak. Ayrıca, ara sıra kişiselleştirme de kesin sonuca tesir edebilmektedir. Kişiselleştirme için misal vermek gerekecekse: pozisyon bilgisi, kullanıcının arama geçmişi, kullanmış olduğu aygıt yahut sosyal bağlantılar olur.

Anahtar kelimeler, SEO stratejiniz için olmazsa olmazdır. Bu yüzden, analitik bir yaklaşım tüketmelisiniz. Öncelikle, potansiyel ziyaretçinizi düşünün. Ne tür bir arama yapıyor, ne istiyor? Sayfanızı yüzlerce değişik terim için optimize edemezsiniz. İşte bu nedenden çok özel sorguları tercih etmeli ve neyi optimize ettiğimize karar vermemiz gerekmektedir.

Akılda tutulması gereken 3 mühim şey var: Sıklık, Rekabet ve Alaka.

Anahtar sözcük soruşturma süreci, AKH, (Anahtar Kelime Hacimi), sıklık (insanların bir şeyler aradığı sıklık) ile rakiplik arasındaki ilişkidir (piyasanın ne kadar kompetitif olduğu). AKH, anahtar kelimeler arasında en büyük potansiyelin hangisinde olduğunu ve sitenize daha çok amaçlı trafik çekmek için hangisinin daha çok katkı sağlayacağını keşfetmek konusu ile ilgili yardımcı olur.

AKH incelemesi yapar iken yapar iken çoğumuz hedefleyeceği anahtar kelimeyi aramaz. Amaç hazırladığımız içerikleri tarifleyen mühim anahtar kelimelere yer vermektir. Bu bizlere arama motorlarında daha görünür kılacak, amaçlanan anahtar kelimemize daha çok katkı sağlayacaktır.

Sizi Arayalım

Formu doldurun ve sizleri hızlı bir şekilde arayarak iletişim içinde olalım.

  Adından dahi anlaşılacağı gibi, iç optimizasyon, internet sitesinde uygulanan farklılıklarla alakalı olan optimizasyon türüdür. İçeriğinizin kullananlara nasıl gösterildiğini bilmek önemlidir. SERP’de bir başlık, bir tanımlama ve bir internet sitesi URL’si vardır ve internet sitenizi optimize etmeye başladığınızda şunlar ilk iyileştirmeniz gereken alanlardır.

  Web sitenizdeki her sayfa için eşsiz, açıklayıcı bir başlık ve tanımlama girmelisiniz. Ayrıca net ve sezgisel bir URL yapısına sahip olduğunuzdan güvenilir olmalısınız.

  Sitenizin SEO yönünden nasıl bir performans gösterdiğini öğrenmek için Google Analytics’ten çekebileceğiniz pekçok değişik data bulunmaktadır. SEO projelerinizin performansını ölçtüğünüzde, doğru yönde gidip gideceğinizi anlamanıza yardımcı olabilecek metrikler alttaki gibidir:

  Kanal Gruplaması – Organik trafiğiniz ücretli arama, yönlendirme trafiği, sosyal medya yahut elektronik posta pazarlaması gibi başka kanallarla karşılaştırıldığında nasıl bir performans sergiliyor?
  Ortalama Konum – SERP’de belli bir sorguya karşılık internet sitenizin ortalama sıralaması nedir?
  Tıklama Oranı – Web siteniz SERP’de belli bir sorguda almış olduğu gösterim ve alakalı sorgunun almış olduğu TO’su (tıklama adedinin toplam gösterim sayısına bölünmesi) nedir?
  Dönüşümler – Diğer kanallara kıyasla kaç adet transformasyon var? Dönüşüm oranı nedir?
  Davranış – Organik ziyaretçilerin derhal çıkma oranı nedir? Ziyaret başına sayfa gezine oranı ve sitede ortalama bulunma zamanı nedir?

  Arama Motoru Pazarlamacılığı (SEM), yatırım getirisi (ROI) yönünden optimizasyona kıymet yüksek performanslı anahtar kelimeleri bulmanıza yardım edebilir. Organik trafiğinizin artım göstermesini beklemek yerine, bir AdWords kampanyası başlatabilirsiniz. Bu sayede kullanmış olduğunuz anahtar kelimeler arasında büyük potansiyele sahip kelimeleri teşhis edebilirsiniz.

  Google ADS yardımıyla transformasyon getiren kelimeleri de teşhis edip bu kelimelere odaklanabilirsiniz. Zaman kaybetmeden hem trafiğinizi üstelik doğal trafik vasıtasıyla gelen misafirler üzerinden gelirinizi artırabilirsiniz. Ancak, hedeflediğiniz anahtar sözcüklerini bulup SEO çalışmalarına başlayıp mutlaka bu kelimeler de Adwords bütçesini kısmayınız ve bu kelimeleri hedeflemeyi bırakmayınız. Bu iki kanalı beraber kullanmak çok daha iyi olacaktır.

  Seo Nedir?

  SEO'nun Önemi ve Nedenleri

  SEO Danışmanlığı ve SEO Hizmeti
  Pek çok işletme, e-ticaret firması, blog yahut internet site sahibi SEO çalışması yapmaya çalışmakta yahut profesyonel olarak bu hizmeti alabilmektedir. Eğer bir mahsul yahut hizmeti pazarlıyorsanız SEO sizin için olmazsa olmaz bir araçtır. Doğru bir SEO çalışması ile pazarladığınız mahsul yahut hizmeti potansiyel müşterisine daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaştırabilirsiniz. Bunun beraberinde pazarlama etkinliği gütmeyen bir internet sitesine sahip olsanız dahi şirketinizin tanınırlığını, marka değerini profesyonel SEO danışmanlığı hizmeti ile artırabilir yahut sitenizin görüşme oranlarını yükseltebilirsiniz.

  Local (Yerel) SEO

  Teknolojinin sürat kesmeyen gelişimi pekçok şey gibi işletmeleri de değişime zorunlu bıraktı. Artık merkezi konumda bulunan bir işyeri ve içerisinde bulunan birbirinden türlü mamüller, işletmenizi büyültmek için pek de yeterli değil. Dijital dünyanın yanında getirdiği e-ticaret yardımıyla, pekçok marka farazi dünyada milyonlarca müşteriyle buluşabiliyor. Siz de bu büyük pazardan pay alabilmek istiyorsanız, işletmeniz için lazım olan dijital dönüşümü çok geçmeden tamamlamalısınız. Peki bunu nasıl başaracaksınız? İşte tam burada karşınıza gelecek olan büyülü sözcük “SEO” ile!

  E-ticaret SEO

  E-Ticaret siteleri ve sahip oldukları ticari hacim dünya genelinde olduğu gibi Türkiye’de de her geçen gün büyüyor. Bugün bakımından Türkiye’deki e-ticaret hacmi geçen yıllara göre yüzde 37 büyümüş ve 42,2 milyar dolara ulaşmıştır. Bu noktada e-ticaret pazarına yeni giriş yapacak şirketler ve halihazırda bu piyasa içerisinde bulunan e-ticaret siteleri için SEO çalışmaları olmazsa olmaz bir öneme sahiptir. Öncelikle e-ticaret SEO konusu ile ilgili duyduğunuz efsaneleri ve lüzumsuz bir kenara bırakmalısınız. Arama motoru optimizasyonu (Search Engine Optimization) (SEO) başlı başına hususi bir alandır ve kesinlikle profesyonel yardım ile oluşturulacak stratejiler tarafında yürütülmelidir.

  Kurumsal SEO

  Kurumsal SEO danışmanlığı; profesyonel şekilde yürütülmesi gereken teknik hususları içerir. SEO’nun önemi ve ilerleyen arama motoru algoritmaları (semantik internet düzenlemeleri) pekçok açıdan internette yer almayı daha dahi kıymetli duruma getirmiştir. Küçük, orta ve büyük ölçekli bütün şirketler için internet üstünde var olmak, farkındalık meydana getirmek (marka tutundurma, marka bilinirliği) ve sahip olunan ticari hacmi güvenliğini sağlamak ve daha dahi büyütme hedefleri yönünden epey önemlidir.

  Üçlü Kampanya (Web Tasarım + Sesli Video Tanıtım + Sosyal Medya Yönetim)

  Fiyat Teklif Oluşturun

  Vuslat Digital üzerinden alacağınız hizmet teklif talep formları 1 iş günü içerisinde sizlere teslim edilmektedir. Firmamızın içerisinde yapılan testler ve fiyat teklifleri sadece gönderilen firmaya binaendir.