Sosyal Medya Yönetimi

Kreatif Hizmetler İle Sosyal Medya Danışmanlığı

Arama sonuçlarını artırmak ve imajınızı geliştirmek için sosyal medyayı kullanın.

Sosyal medyanın dijital pazarlamanın en güçlü itici faktörlerinden biri olduğu düşünülüyor, ancak işletmelerin üçte birinden fazlasının sosyal medyada bile varlığı yok. Bunun nedeni çoğunlukla küçük şirketlerin sosyal medya aracılığıyla pazarlamaya yatırım yapacak kaynaklara veya zamana sahip olmamasıdır.

Vuslat Digital’in medya uzmanlarının takipçilerinizi artırmak, marka bilinirliğini artırmak ve gelir elde etmek için sosyal medya stratejinize rehberlik etmesine izin verin. Uzmanlardan oluşan ekibimiz, işletme vizyonunuzu markanızı temsil edecek uyumlu bir sosyal kişiliğe dönüştürmenize yardımcı olabilir.

sosyal medya danismanligi
HEMEN ARA
Bilgi ve Danışma Hattı
E-POSTA DANIŞMA
Bilgi ve Danışma Hattı

İzleme ve Yönetim

Tipik bir işyerinde, farklı ekiplerin pazarlama departmanları sosyal medyanın yayınlanmasıyla ilgilenmektedir. Genellikle silolarda bulunurlar, ancak markalar için tutarlı mesajlar üretmek için senkronize olmaları gerekir. Sosyal medya yönetim araçları, rol atama esnekliği ve içerik yayınlama yetkisi sağlayarak pazarlama, sosyal medya ve topluluk ekipleri arasındaki belirsizliği ortadan kaldırır. Ancak CMO'lar ve genel müdür, sosyal medya performansına yönelik metrikleri analiz ederek daha kapsamlı bir bakış açısına sahip olabilir. Sosyal medya yönetim yazılımı, sektördeki anahtar sözcüklerin yanı sıra rakip adlarını da izleyecek ve stratejik iş kararları vermek için önemli bilgiler sağlayacaktır.

Dinleme ve Moderasyon

Ekipler için özel olarak tasarlanmış bir sosyal medya yönetimi çözümü sayesinde ürünlerin, markaların ve markanın performansını gösteren hashtag'lerin sosyal duygularını izleyebilirler. Yazılım ayrıca, "sosyal ses paylaşımını" (bir şirket için toplam reklamcılık faaliyetlerinin bir yüzdesi olarak sosyal medya reklamcılığı) takip ederek içeriği geliştirmek ve rakiplerin dikkatini artırmak için eğilimleri izler. Ayrıca düzenli katılım yoluyla ilgili müşteri verileri sağlar ve akıllı iş kararları alınmasına yardımcı olur.

Yayıncılık

Sosyal medya yönetim araçları, gelişmiş bir içerik takvimiyle uyumlu gönderiler oluşturmanıza olanak tanır. Ayrıca dahili onaylar için kullanabilir ve çeşitli sosyal web sitelerinde ve ağlarda yayınlamayı planlayabilirler. Çözümler ayrıca en alakalı içeriği uygun zamanda sağlamak için demografik ve coğrafi bilgilere göre kullanıcıları hedefleyebilir.

Sosyal Medya Yönetimi

Kitlesel Yükselişin Tetikçisi; Sosyal Medya Yönetimi

Büyüklüğünden bağımsız olarak işletmeler için çeşitli platformlarda güçlü bir sosyal medya varlığına ve uygulamayı yönetmeye yardımcı olacak modern bir sosyal medya izleme çözümüne sahip olmak giderek daha önemli hale geldi.

Etkili sosyal medya pazarlaması, müşterilerin bir markayla kişisel düzeyde bağlantı kurmasına yardımcı olur ve marka sadakatini ve müşteri elde tutma oranını artırır. Sosyal medyada reklam vermek, içeriği dağıtmanın ve işi tanıtmanın uygun maliyetli bir yoludur. Facebook, LinkedIn ve Instagram gibi popüler sosyal ağlar, hedef pazarlar için etkili içerik dağıtım seçenekleri sunar.

Pazarlamacılar ayrıca müşterilerinin konumuna, cinsiyetine, yaşına, ilgi alanlarına, davranışlarına, iş unvanına ve diğer kişisel faktörlere göre içeriği özelleştirebilirler. Ve içerik performansını gerçek zamanlı olarak izleyebilir ve ölçebilirler.

 • Sosyal Medya Nedir?

  "Sosyal medya" terimi, kullanıcıların hızlı bir şekilde içerik oluşturmasına ve ardından bunu kamuoyu ile paylaşmasına izin veren internet üzerindeki tüm platformlara verilen isimdir. Sosyal medya, çok çeşitli uygulamaları ve web sitelerini kapsar. Twitter gibi bazı platformlar kısa mesaj ve bağlantı paylaşmaya odaklanır ve Instagram ile TikTok gibi diğer platformlar video ve fotoğraf paylaşımını en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır.

 • Sosyal Medya Pazarlaması Nedir?

  The term "social media marketing" (Social Media Marketing, also known as SMM) is the utilization of Social media sites to enhance your an image for your business, boost the number of sales and traffic to your website and to connect with your target audience. This involves posting content to your social media accounts while also listening and engaging with your followers, analysing the results and putting up ads on social media.

 • Sosyal Medya Pazarlama Stratejisi Nasıl Oluşturulur?

  Sosyal medya pazarlaması için bir strateji geliştirirken, birkaç temel prosedürü takip etmek ve bu adımlar dahilinde işletmeniz için benzersiz bir plan geliştirmek esastır. Stratejinin oluşturulması ve deneme yanılma yöntemiyle en yüksek etkinlik düzeyine ulaşması uzun zaman alabilir. Bu nedenle alanında uzman uzman veya ajanslarla çalışarak bu süreyi kısaltabilir ve sosyal medya aracılığıyla kısa sürede varlığınızı artırabilirsiniz.

 • Profesyonel Sosyal Medya Yönetimi

  Sosyal ağlarda hesabın etkin yönetimi için en önemli faktör doğru kişi ve/veya uygun kurum ile çalışmaktır. Sosyal medya sürekli gelişen bir mecradır ve güncel trendleri düzenli olarak takip etmezseniz ve doğru becerilere sahip değilseniz, kısa bir süre içinde kaybolurlar. Sosyal medya yönetimi alanında bir yıllık bir devamsızlık uzun bir yol olabilir.

 • Sosyal Medya Türleri Nelerdir?

  Sosyal ağlar öncelikle fikirleri, düşünceleri ve diğer içerikleri diğer kullanıcılarla, genellikle benzer tercihlere ve zevklere sahip kullanıcılarla bağlantı kurmaya ve paylaşmaya odaklanır. Facebook ve Twitter bu sosyal medyaya iki örnektir. LinkedIn, diğer ağlara göre daha profesyonel olmakla birlikte bir sosyal ağ olarak da sınıflandırılabilir.

Sorunuz mu var?

Sosyal Medya Yönetimi ile alakalı aklınıza takılan sormak istediğiniz tüm soruları hızlıca bizlere ulaşarak sorabilirsiniz.

Teklif Formu

Sizlere hızlı dönüş sağlamamız için teklif formu doldurmanız yeterlidir.

  icon money exchange 1 1

  Sosyal Medyanızı Büyütelim

  Etkili sosyal ağların yönetimi ile hesaplarınızın verimliliğini arttırıyoruz. Sosyal platformlar üzerinde daha etkin, kullanışlı ve etkileyici olabilirsiniz.

  Sosyal Medya Stratejisi

  Başarılı bir sosyal medya yönetim planı, büyük platformlarda sağlam bir marka bilinirliği sağlar ve işletmelerin müşterilerini ve satışlarını artırmalarına yardımcı olur. İşletmelerin sosyal medya stratejinizi oluşturmasına, uygulamasına ve izlemesine yardımcı olmak için sosyal medya yönetimi ve diğer benzer seçenekler mevcuttur.

  Şirketlerin çoğunda, sosyal medyalarını denetleyen özel bir personel veya sosyal medya ekibi veya dijital pazarlama vardır. En başarılı pazarlama ekipleri, hem giden hem de gelen iletişimi yönetmek için Lithium, Hootsuite, Spredfast, Falcon.io gibi sosyal medya yönetim araçlarını kullanır. Bu yazılım çözümleri, takipçileri takip eder ve izler ve ardından gönderileri yayınlamak için bir eylem planı oluşturur, takip edenlerle etkileşime girer ve ardından sosyal medya etkileşimlerinin verdiği verileri alır.

  • Gelişen Kitle Takibi
  • Spesifik Post ve Gönderi Etkileşimi
  • İnteraktif Bilgiler
  • Cazip Teklif ve Fırsatlar
  WeCreativez WhatsApp Support
  Hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir ve hizmetleri inceleyebilirsiniz.
  👋 Merhaba, size yardımcı olmamı ister misiniz?