Sosyal Medya Yönetimi

Facebook, İnstragram, Twitter ve diğer sosyal medya platformlarını doğru kullanarak müşterilerle olan etkileşiminizi arttırmak sizin elinizde.

Markalaşarak Yeni Müşterilere Ulaşın

Sosyal medya, firmaların potansiyel müşteri kitlesiyle haberleşme kurma ve markayı daha bilinir duruma getirme yönünden büyük bir tesire sahiptir ve tesirini her geçen gün artmaktadır.

Organik Takipçi Arttırma

Organik etkileşim ile sosyal medya hesaplarınız kullanıcılar tarafından daha çok tanınır hale gelir.

Kampanya Yönetimi

Markanızın ürünlerine veya hizmetlerine yönelik özel kampanyalar planlanır ve uygulanır.

Business Reklamları

Lokasyonunuz daki müşterilere doğru hitap etmek ve erişebilmek adına filtre sistemini doğru yönetiriz.

Markalaşma Kriterleri

Markanızın dünya genelinde bilinir ve aktif olarak hizmet veren bir ismi olmasını hangimiz istemeyiz ki? 

Marka Konumlandırma

Marka konumlandırma, e-ticaret firmanızın sektörde ve pazarınızda kendisine nasıl bir yer bulacağını belirlemeniz için gerekmektedir.

Potansiyel Müşteri Kitlesi

Potansiyel müşteri bulma reklamları yardımıyla alakalı gaye kitleniz siteyi görüşme etmeden form/anket biçiminde bilgi toplayabilirsiniz.

Çekiliş ve Anket

Çekiliş ve anket sistemi ile hesaplarınız daha faal ve aktif olarak potansiyel kitlenize erişme fırsatını sağlar.

Etkileşim

Sosyal medyalar arasında sürekli aktif ve etkileşime olanak sunmak adına online sistemlere yönelmelisiniz.

Neden Sosyal Medya Yönetimi Hizmeti?

Firmalar markalarının niteliğini daha geniş kitlelere ulaştırmak istiyorsa kesinlikle bir sosyal medya eksperi ile çalışmak zorundadır. Sosyal medya idaresi her bireyin kolayca yapabileceği bir iş gibi görünür. Aslında vaziyet öyle değildir. Herkes bir sayfa açabilir fakat mühim olan bunu doğru kullanmaktır. Hedef kitleye ulaşmak ve markanızın tanınabilmesi doğru bir yol izlemeniz gereklidir.

Marka İmajı Oluşturulması

Marka imajı kolay tanımıyla markanın tüketici yönünden algılanma şeklini vurguluyor. İyi bir imaj yaratmanın yolu şayet reklamlardan geçiyor. Sosyal medya, reklamların geniş kitlelere ulaştırılması konusu ile ilgili rol oynuyor.

Reklam Alt Yapısının Sağlamlaştırılması

Reklamlar markanın sunmuş olduğu ürünlerin sembolik değerini ve fonksiyonel yararlarını vurgulamaya yarıyor. Bunu yapar iken imajı güçlendirmek niyetiyle realist olmayan veriler verilmemesi ve tutarlı olunması büyük ehemmiyet taşıyor.

Üçlü Kampanya (Web Tasarım + Sesli Video Tanıtım + Sosyal Medya Yönetim)

Fiyat Teklif Oluşturun

Vuslat Digital üzerinden alacağınız hizmet teklif talep formları 1 iş günü içerisinde sizlere teslim edilmektedir. Firmamızın içerisinde yapılan testler ve fiyat teklifleri sadece gönderilen firmaya binaendir.