Ücretsiz Kaliteli Profil, Otoriter ve En İyi Backlink Siteleri

Google aramalarında insanların internet sitenizi bulması ve böylece daha çok görüşmeci çekebilmeniz için geri ilişki manasına gelen backlink çalışmanızı yapmalısınız. Backlink bir internet sitesinin başka bir internet sitesinin linkini paylaşmasıdır.

 

Bir internet sitesi başka sitelerden ne kadar çok backlink almışsa internet aramalarında dahi o kadar görünür duruma gelir. Backlink başka bir söyleyişle bir internet sitesinin backlink verdiği siteye referans olması ve onu tanıtması manasına gelir. Bu sayede başka internet sitelerinin referans olduğu internet sitesi Google aramalarında üst sıralara çıkarak daha çok internet kullanıcısı yönünden tıklama alır.

 

İnternette arama yapar iken internet sitenizi görüp görüşme eden kullanıcılar şayet internet sitenizde satım yapıyorsanız sizden mahsul satın alabilir yahut şahsi bir blog sahibiyseniz ve sitenizdeki tanıtımlar yardımıyla para kazanıyorsanız reklamlarınıza tıklayabilir. Böylelikle internet kazançlarınız artar ve internet sitenize daha çok ehemmiyet verebilirsiniz.

Backlink Çeşitleri Nelerdir ve Backlink Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Ücretsiz Backlink Alma Yöntemleri pek çok webmaster’ın merak ettiği bir mevzu. Web sitelere alınan referans linklerin ne kadar mühim olduğunun cümle alem farkında. Hal bu türlü olunca ücretsiz backlink alma yöntemleri her geçen gün değişmekte ve zorlaşmakta. Eskisi gibi ücretsiz backlink kaynakları keşfetmek kolay olmayabiliyor. Ücretsiz backlink 2021 senesinde ne şekilde alınıyor, hangi siteler ücretsiz backlink veriyor, hangi sitelerden backlink edinebiliriz bu yazıda ayrıntılı olarak ele alıyor olacağız.

 

Web sitenizin arama motorlarında daha iyi konumlara gelebilmesi namına Backlink’ler çok mühim. Bu kadar mühim olan bu programın durumuyla ücretli olanı kolay ve geçerli. Fakat her bireyin parası olmayabilir. Herkes para vermek istemeyebilir. ‘Bu işin yok mu ücretsiz bir yolu?‘ diyenler olabilir.

 

Bu yazıda hangi sitelerden, forumlardan, sosyal medya hesaplarından ücretsiz backlink alabileceğinizi ve bu linklerin sitenize ne kadar tesir edebileceğini anlatacağımızı metnin şimdilik başında söylem etmiştik. Yazının bundan ileri evresinde şayet ücretsiz backlink 2021 listesi ile ilgili ayrıntılı verilere yer veriyor olacağız.

 

Ziyaretçi adedi yüksek olan site rehberleri, firma rehberleri ve türlü site ilave etme servisleri başlangıç olarak ücretsiz backlink ihtiyacınızı görecektir. Ücretsiz backlink alınabilecek siteler arasında en kolay backlink firma rehberlerinden ve site ilave etme servislerinden alabilirsiniz.

Backlink Nasıl Alınır?

Backlink Alma Yöntemleri, Backlink almanın pekçok tekniği bulunmaktadır. Öncelikle tanıdığınız internet site sahipleri varsa onlarla konuşarak internet sitenizin linkini paylaşmasını isteyebilirsiniz yahut belli ücretler bir ücret ödeyerek internet siteniz için bir tanıtım yazısı yazmalarını ve linkinizi paylaşmasını isteyebilirsiniz. Daha kolay olarak en çok sarfedilen yöntemlerden birisi şayet ücretsiz backlink sitelerinden backlink almaktır.

Tanıtım yazısı: Bir internet sitesinin haberleşme yahut tanıtım bölümünden onlarla iletişime geçerek internet sitenizi tanıtıcı bir yazı ve yazı içinde internet sitenizin linkinin paylaşılmasıdır.

 

Firma kılavuz sitelerinden backlink alabilmek: Firmaları tanıtıcı firma kılavuz sitelerine üye olarak şirketiniz ve internet siteniz ile ilgili bölümleri doldurarak firmanızın ve internet sitenizin bu rehberlere kaydınızı yapmanızdır.

Haber backlinkleri: Haber sitelerinin tanıtım ve sponsorluk bölümlerinden iletişime geçerek şirketiniz ve internet siteniz ile ilgili haber kalitesi taşıyan bir paylaşım yapmasını istemektir.

 

Sosyal medya backlinkleri: Sosyal medya platformlarında paylaşımlar yaparak bu paylaşımların tanımlama bölümlerinde internet sitenizin linkini paylaşmanızdır.

 

Ücretsiz backlinkler: Ücretsiz olarak internet sitelerinin tanıtımlarını yapan sitelerden para ödemeden linkinizi paylaşarak aldığınız backlinklerdir. Bu usul çoğunlukla profil oluşturma internet sitelerinden, paylaşım yapılabilen internet sitelerinden kendini aldığınız backlinklerdir. En çok tercih edilen ve hiç bir ücretsiz olarak alınan bu backlinklerle Google aramalarında üst sıralara çıkmak epey kolaydır.

ücretsiz kaliteli backlink

Ücretsiz Üyelik Kaydı Backlink Listesi

Site AdresiDomain Değeri
answers.microsoft.com99
social.microsoft.com99
social.technet.microsoft.com99
academy.bingads.microsoft.com99
profiles.wordpress.org98
blog.giganticlist.com97
story.wallclassifieds.com95
scribd.com95
medium.com95
ted.com94
soundcloud.com93
tar.academia.edu93
behance.net92
about.me92
scholar.google.com91
us.community.sony.com91
trello.com90
audioboom.com89
moz.com89
tumblr.com88
zillow.com87
slack.com86
articles.h1ad.com85
codecademy.com84
wikidot.com83
opentable.com82
imgur.com82
article.classifiedsfactor.com80
wunderlist.com79
crooksandliars.com79
thriveglobal.com79
weheartit.com78
intensedebate.com76
orcid.org69
tetongravity.com69
superadpost.com69
olx.in66
craigslist.org63
xoocal.com62
forexfactory.com60
elocal.com54
youracclaim.com54
sell.com53
triberr.com52
freeadstime.org52
classifiedads.com52
credly.com50
h1ad.com50
clickindia.com49
locanto.net48
franceinlondon.com45
muamat.com45
huntingnet.com44
forwhiskeylovers.com43
classifiedsfactor.com40
giganticlist.com39
ukclassifieds.co.uk39
techspy.com37
azindia.com37
clickooz.com36
khojle.in36
freeadstime.org35
indiacatalog.com35
ad-mart.co.uk34
findermaster.com31
vivastreet.co.in31
advertiseera.com30
adsglobe.com30
tcnext.com28
freeclassifiedssites.com28
wallclassifieds.com27
rectanglead.com27
emoment.net27
clickooz.com27
freeadsinindia.in26
infoline.com25
indiadynamics.com25
twarak.com24
highlandclassifieds.com23
ibackpage.com23
bestclassifiedsusa.com23
myadmonster.com22
findermaster.com21
epageindia.com21
freeads24.com21
ebackpage.com21
cootera.com21
ads2india.com21
advertiseera.com20
classifiedadsunlimited.com20
worldfreeads.com20
desishades.com20
viewfreeads.com20
adexpert.in20
wallclassifieds.com19
indianreunited.net19
india.newads.org18
freeonlineads.com18
classifiedsfactor.com17
tips4india.in17

Ücretsiz Firma Ekleme Siteleri Backlink

Site Adresi
linkedin.com
firmasec.com
bulurum.com
turk5.com
e-sehir.com
turktuccar.com
firmaekle.com
yellowpages.com.tr
intiko.com
firmaeklemerehberi.com
firmaekle.com.tr
reklamkap.com

Diğer Makalelerimiz

backlink, backlink nedir, backlink checker, backlinko, backlink generator, backlink ne demek, backlink nasıl yapılır, backlinks seo, backlinks definition, backlink adalah, backlink audit, backlink analysis, backlink analytics, backlink agency, backlink anchor text, backlink articles, backlink audit semrush, backlink building, backlink builder, backlink building services, backlink building strategy, backlink blog, backlink báo hapo, backlink back malik vasid, backlink best practices, backlink creation, backlink checker moz, backlink checker semrush, backlink campaign, backlink create, backlink cosa sono, backlink definition, backlink directory, backlink dofollow, backlink disavow, backlink define, backlink data, backlink directory submission, backlink def, backlink example, backlink exchange, backlink email template, backlink explorer, backlink extractor, backlink email, backlink expert, backlink exchange sites, backlink finder, backlink for youtube, backlink for website, backlink for seo, backlink forum, backlink freelancer, backlink fiverr, backlink from spam website,